Wydawnictwo Inwestor patronem medialnym Międzynarodowych Targów Meblowych

Miło nam poinformować, że wydawnictwo Inwestor, właściciel tytułów Gazeta Przemysłu Drzewnego oraz Meblarstwo - Komponenty i Technologie, objęło patronem medialnym Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie.

Gazeta Przemysłu Drzewnego to lider na rynku prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców przemysłu drzewnego. Ukazuje się nieprzerwanie od 21 lat. Co miesiąc „GPD” gości w większości firm z branży, a jej nakład to 20 tys. egzemplarzy. Liczba stałych prenumeratorów zbliża się do 12 tys., co stanowi 60% całego nakładu. Średnio w numerze ogłasza się ok. 400 przedsiębiorców zaopatrujących przemysł. Natomiast aktualnie w bazie wydawcy znajduje się ponad 64 tys. przedsiębiorstw aktywnie działających w branży, do których trafia „GPD”.

Meblarstwo – Komponenty i Technologie to czasopismo skierowane głównie do producentów mebli i komponentów służących do ich wytworzenia. Tego, że stanowią oni silną i dynamicznie rozwijającą się gałąź polskiego przemysłu drzewnego, nie trzeba specjalnie udowadniać, gdyż wystarczy przypomnieć, iż Polska jest czwartym największym eksporterem mebli na świecie, zaraz po Chinach, Niemczech i Włoszech.

Jesteśmy przekonani, że wsparcie Wydawnictwa Inwestor pozwoli w większym stopniu wpłynąć na sukces wydarzenia.