Powitajmy nowego wystawcę- firmę Benix

Miło nam pionformować, że na Międzynarodowych Targach Meblowych zainteresowani będa mieli możliwość zapoznać się z ofertą firmy Benix.

Fabryka Mebli ,,BENIX’’ Kaczorowscy sp.j., z siedzibą w Mroczeniu 29a, powiat kępiński powstała w 1993 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Wysoka jakość produktów oraz ciekawe wzornictwo zagwarantowały Firmie sukces i jej szeroko rozumiany rozwój.

Obecnie Fabryka dysponuje dwoma nowoczesnymi obiektami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 60000m2, oraz doskonałym parkiem maszynowym. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, obecnie około 800 osób, pozwala na realizację licznych i trudnych zamówień, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości produktów. Dzięki inwestycjom w kapitał ludzki i technologie, Fabryka rozszerzyła swój geograficzny zasięg działania i dziś oferuje swoje meble Kontrahentom na całym świecie.

W ofercie Fabryki Mebli ,,BENIX’’ Kaczorowscy sp.j., znajdują się: narożniki, sofy i fotele produkowane z wysokiej jakości tkanin tapicerskich jak i skór naturalnych. Meble ,,BENIX’’ cechuje doskonała jakość, funkcjonalność i nowoczesny look, a wszystko to w trosce o zadowolenie stale rosnącej liczby Klientów Firmy.