Podczas MTM zaproponują dedykowane rozwiązania do cięcia tkanin

Jakie powinny być maszyny do cięcia tkanin tworzone dla branży tak wymagającej jak meblowa?
 
Powinny przyspieszać całą produkcję, ciąć zarówno wysokie nakłady dla dużych serii meblowych, jak i niskie dedykowane do ekskluzywnych spersonalizowanych modeli mebli, przynosić oszczędności na wielu poziomach oraz być intuicyjne i łatwe w obsłudze.
Wiedzą to specjaliści firmy Allcomp Polska, którzy podczas MTM zaproponują Państwu dedykowane rozwiązania, które zautomatyzują, usprawnią oraz poprawią rentowość kolejnych etapów procesu produkcji mebli tapicerowanych. 
Bogata historia wdrożeń sprawia, że firma Allcomp Polska jest ekspertem w dziedzinie przygotowania produkcji oraz cięcia materiałów, a z ich rozwiązań korzysta już ponad 400 firm w całej Polsce.
Firma Allcomp Polska jest jednym z niewielu na świecie producentów linii produkcyjnych, w tym maszyn do rozkroju materiałów tekstylnych. Ponadto jest również dystrybutorem oprogramowania Efi Optitex, które pozwala producentom mebli tapicerowanych m.in. na czerpanie oszczędności z optymalizacji układów kroju.
 
Zapraszamy do Hali nr 3 Expo Mazury, na stoisko nr 69, gdzie specjaliści z Allcomp Polska wprowadzą Państwa w świat oszczędności, które może przynieść nowoczesna krojownia jutra.