Najwyższe standardy dla najbardziej wymagających klientów wyznacza Home Zone

Znak Jakości Home Zone to prestiżowe potwierdzenie najwyższej klasy produktów i niezawodności usług branż związanych z projektowaniem, architekturą, budownictwem i wyposażaniem wnętrz. Projekt Home Zone to kompendium wiedzy wiarygodnej, rzetelnej i użytecznej, z której z zainteresowaniem korzysta najbardziej wymagający polski klient.

Miło nam poinformować Państwa, że Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie zostało Partnerem projektu Znak Jakości Home Zone, a Home Zone objęło Patronatem Targi MTM.
 
Odznaczenie Znak Jakości Home Zone wiąże się z długoterminową ogólnopolską, medialną kampanią promocyjną organizowaną na rzecz laureatów, odbywa się ona wieloma kanałami. Projekt wspierany jest przez środki masowego przekazu: Domo+, Wirtualna Polska, homebook.pl, „Czas na Wnętrze”, „Weranda”, DekorianHome.pl, PLN Design, przedsiębiorcy.eu, „Przegląd budowlany” i Klub Integracji Europejskiej.
 
Na gali Home Zone zostanie wyłoniona TOP MARKA, przyznawana jest przez Kapitułę, w której skład wchodzą wybitne osobistości związane z branżą: 
  • Patrycja Zaczyńska, członek prestiżowego angielskiego stowarzyszenia RIBA. 
  • Bogusław Barnaś, jeden z najbardziej utalentowanych młodych architektów. 
  • Szymon Wojciechowski, laureat I miejsca w konkursie Profesjonaliści Forbesa 2012. 
  • Przemysław Olczyk, właściciel pracowni architektonicznej Mobius Architekci. 
  • Tomasz Rygalik, dyrektor kreatywny współpracujący z czołowymi polskimi markami. 
  • Maciej Bidermann, członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych. 
  • Monika Goszcz-Kłos, jedna z 10 najlepszych polskich architektów wg „Dom&Wnętrze”.
  • Dominika J. Rostocka, laureatka tytułu Best Interior Design w 2013 i 2016 roku. 
  • Tomasz Bradecki, jeden z 15 najlepszych polskich architektów przed czterdziestką. 
  • Tomasz Smuga, wielokrotny laureat wyróżnień w konkursach architektonicznych.
 
Gala kolejnej edycji projektu „Home Zone – jakość i niezawodność” odbędzie się już 29 listopada 2017 roku w ATM Studio. Podobnie jak rok temu, uroczystość wręczenia certyfikatów firmom wyróżnionym realizowana będzie we współpracy z mediami: telewizją, Internetem i prasą. Projekt cieszy się uznaniem wybitnych osobistości: architektów o międzynarodowej renomie, projektantów wnętrz, a także gwiazd. Osobistości te wpierają inicjatywę Home Zone również poprzez udział w gali, na którą zaproszonych jest ponad 500 gości.
 
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, filmami i zdjęciami z I edycji projektu „Home Zone – jakość i niezawodność 2016”, które znajdują się na stronie www.homezone.pl.