Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie z udziałem firmy Pieron Wood!

5-8 września 2018 roku w Expo Mazury odbędzie się 45. Edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z ofertą firmy Pieron Wood.

Pieron Wood to pracownia stolarska, która łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem. Dla klientów tworzy unikatowe meble, które mają podkreślić wyjątkowość ich wnętrz oraz nadać im niepowtarzalny wygląd.  Każdy mebel tworzony jest ręcznie, precyzyjnie i z wysokiej jakości materiałów. Dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego projektu pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

W 2018 roku przypada jubileusz 25-lecia Targów, dlatego w dniach 5-8 września 2018 roku oprócz tradycyjnej prezentacji mebli tapicerowanych skrzyniowych, kuchennych, łazienkowych, materacy i elementów wyposażenia wnętrz uczestnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniach, związanych z obchodami tej okrągłej rocznicy.

Na przestrzeni 25 lat targi przyczyniły się w znacznym stopniu do rozwoju największych polskich producentów mebli, którzy dzięki nawiązanym kontaktom handlowym zaczęli eksportować swoje meble do najdalszych zakątków świata.