Gala Collezione - kolejny producent mebli miękkich na liście wystawców 44. MTM

Meble Gala Collezione  to marka łącząca w sobie elegancki wygląd z najwyższą jakością wykonania. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących możliwość samodzielnej konfiguracji mebla zgodnie z potrzebami swojej rodziny. Jej ekskluzywny charakter podkreśla obicie ze skóry naturalnej z najlepszych włoskich garbarni oraz tkanin, produkowanych zgodnie z nowoczesnymi technologiami, zapewniającymi komfort użytkowania i łatwość czyszczenia.
 
Gala Collezione to sofy, narożniki i fotele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania. 
Każdy narożnik, fotel i sofa produkowane w Fabryce Mebli Gala Collezione, powstają na indywidualne zamówienie. Oczekiwania związane z specyficznym wykończeniem detali, rodzajem tapicerki i konfiguracją pozwalają za każdym razem stworzyć model idealnie dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Zdecyduj się na taki rodzaj obicia, który najbardziej Ci się podoba. Wybieraj spośród ponad trzydziestu kolorów skóry i kilkuset odcieni tapicerki materiałowej. Polecamy tkaniny o właściwościach plamoodpornych, łatwe utrzymania w czystości.
Do koloru i rodzaju tapicerki możesz dowolnie dopasować odcień nici. Jeśli zależy Ci na dyskretnym wykończeniu – zdecyduj się na jednolity odcień nici i tapicerki. Jeśli chcesz podkreślić wyjątkowość i indywidualny charakter swojego mebla – wybierz nić w kontrastowym kolorze.
 
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska tego producenta na Targach MTM we wrześniu.