Diamenty Meblarstwa 2018 rozdane. Byliśmy na gali.

4 grudnia na stadionie Legia Warszawa odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w 12. edycji konkursu "Diament Meblarstwa".
MTM Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie były w gronie znamienitych patronów honorowych, a Menedżer ds. Marketingu Expo Mazury, Marta Brzózka zasiadała w kapitule konkursu. Miejsce wybrane na finał konkursu było dość nietypowe, ale przez to finałowy wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy.
 
Galę konkursu „Diament Meblarstwa 2018” poprowadził Krzysztof Szubzda, satyryk, konferansjer, pisarz i dziennikarz. Główną atrakcją wieczoru było zwiedzanie stadionu.
 
Główną atrakcją wieczoru było zwiedzanie stadionu. Goście otrzymali niepowtarzalną szansę przebywania w miejscach, do których na co dzień wstęp mają tylko piłkarze, sztaby szkoleniowe i sędziowie.
Zwiedzili także strefy, które podczas meczów są zarezerwowane wyłącznie dla VIP-ów.
Po oficjalnej części gali oraz zwiedzaniu odbył się bankiet.
 
Do konkursu można było zgłaszać produkty z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz, które są wyjątkowe pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności czy funkcjonalności, oraz które zostały wprowadzone na rynek po listopadzie 2016 r. lub zostaną wprowadzone do produkcji z początkiem roku 2018.
Produkty w konkursie można było zgłaszać w kilkunastu kategoriach (z podziałem na klasy standard i premium lub bez podziału). 
 
Konkurs "Diament Meblarstwa" organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.
Zwycięzcy otrzymują tytuł "Diament Meblarstwa" oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.
 
 
Dziękujemy za możliwość udziału.
 
Zobacz więcej zdjęć na fanpage Targów MTM.