ArtForms na Międzynarodowych Targach Meblowych

Miło nam poinformować, że na Międzynarodowych Targach Meblowych zainteresowani będą mieli możliwosć zapoznać się z ofertą firmy ArtForms.

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna ArtForms to zgrany zespół entuzjastów, biegle poruszających się w obszarach inżynierii mechanicznej, wzornictwa przemysłowego i technologii drewna. Głównym kierunkiem jest produkcja frezowanych frontów mdf.

Jesteśmy cenieni za znakomitą jakość wykonania oraz terminowość. Kierujemy się maksymalnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do zamówienia, naszym celem jest oferowanie Klientom produktu klasy premium - opowiada właściciel firmy.

Oprócz produkcji frontów oferują usługę wykonawstwa formatek z nawierceniami, mebli korpusowych, skrzyniowych dla branży meblarskiej.

ArtForms współpracuje z branżą mebli tapicerowanych, wykonuje nesting elementów składowych kanap, foteli, łóżek oraz zapis w wersji elektronicznej dokumentacji technicznej. Oferuje również pomoc w wykonaniu prototypów i gwarantuje klauzule poufności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą. Możliwości jest tyle, ile pomysłów!