30 lat najwyższej jakości - Meble Wrzosowa w Ostródzie

Meble Wrzosowa to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, działająca od 1985 roku. Od początku specjalizują się w meblach kuchennych. W swoich produktach najwyższą wagę przywiązują do jakości idącej w parze z dobrym designem. Przyjadą do Ostródy by pokazać nowe wzory i technologie. Zapraszamy na stoisko i Międzynarodowe Targi Meblowe. Pamiętaj o bilecie! (https://expobilety.pl/).

"Meble Wrzosowa to firma trzymająca najwyższe standardy w Polsce, o czym świadczą liczne nagrody oraz wyróżnienia na wystawach branżowych i targach. Możemy, z pełną odpowiedzialnością oferować Klientowi kuchnię jego marzeń". 

"Rozpoczynając działalność nasz personel liczył zaledwie pięć osób. Dziś firma zatrudnia około 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, nasza sieć sklepów wciąż się rozrasta, a linia produkcyjna ulega stałej modernizacji".

"Proponujemy meble wykonane z drewna litego (dębu, buku, olchy, czereśni, orzecha) lub zastosowaniem naturalnego forniru (Heban Tabu, Wenge, Palisander, Zebrano).Duża paleta wybarwień zaspokoi gusta najbardziej wymagających".

"Ponad to oferujemy również meble w technologii lakierowania lakierami poliuretanowymi kryjącymi we wszystkich kolorach z palety NCS. W ofercie posiadamy również coś specjalnego dla kolekcjonerów."